stomatolog jarosław

Pomożemy Tobie i Twojej rodzinie

Gabinet Novadent w Jarosławiu powstał z myślą o niesieniu fachowej pomocy Pacjentom dotkniętym schorzeniami natury stomatologicznej. Doświadczenie oraz wiedza wspierane zachowaniem najwyższych standardów uznawanych przez renomowane kliniki na całym świecie pozwalają naszym ekspertom osiągać wspaniałe efekty estetyczne, ale też funkcjonalne. Jeśli uzębienie Twoje lub Twoich bliskich boryka się z jakimkolwiek problemem, podjęcie leczenia w naszej placówce będzie doskonałym wyborem!

Innowacyjne metody leczenia

Nowoczesna technologia co prawda nie ma takiego wpływu na rezultaty leczenia stomatologicznego, jak wiedza i umiejętności lekarza, jednakże znacznie ułatwia cały proces i zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu. W Novadent mamy tego świadomość, dlatego zaopatrzyliśmy nasz gabinet w nowoczesne urządzenia, stanowiące dla dentysty duże wsparcie podczas różnorakich zabiegów.
Pierwszym z zaawansowanych narzędzi regularnie wykorzystywanych w Novadent są mikroskopy stomatologiczne, zapewniające dentyście 25-krotne powiększenie pola zabiegowego. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku słynnego leczenia kanałowego. Za ich pomocą lekarz może dokładnie zlokalizować oraz oczyścić wszelkie kanały zębowek, zaś szansa na powodzenie wzrasta do 95%, co stanowi wspaniały wynik. W ten sposób „kanałówka” w wielu przypadkach zajmuje raptem jeden dzień, a konieczność zatruwania zęba nie występuje. Należy dodać, iż mikroskopy stomatologiczne stosowane są nie tylko przy endodoncji, często wykorzystuje się je przy diagnostyce, zabiegach protetycznych lub zachowawczych.
Uniknięcie bólu podczas leczenia jest jednym z jego kluczowych elementów, bowiem wszelkie traumatyczne przeżycia związane z pobytem na fotelu dentystycznym rzutują na późniejsze podejście Pacjenta do zagadnień związanych ze zdrowiem jamy ustnej. Aby każda terapia przebiegała komfortowo i bez stresu, nasz gabinet zaopatrzył się w amerykańskie znieczulenie komputerowe. Ze względu na wygląd aplikatora (jest on podobny do długopisu lub „różdżki”) nie wywołuje ono negatywnych skojarzeń ze strzykawkami, zaś stała regulacja ciśnienia podawania substancji znieczulającej niweluje wrażenie rozpierania tkanek oraz odrętwienia. Oprócz tego Pacjent zaraz po opuszczeniu gabinetu może jeść i pić.

Kompleksowa diagnostyka

Właściwa diagnostyka jest elementarną częścią każdego leczenia w Novadent. To ona pozwala na określenie źródła problemu oraz dobranie odpowiedniego rozwiązania. Pozyskane dzięki niej informacje służą następnie za materiał do stworzenia planu leczenia, minimalizującego ryzyko pojawienia się powikłań. W Novadent konieczne badania wykonujemy na miejscu, a jest to możliwe dzięki obecności nowoczesnych urządzeń jak tomograf komputerowy czy aparatura RTG. W ten sposób Pacjenci oszczędzają sporo czasu oraz stresu wiążącego się z poszukiwaniem osobnej placówki zdolnej do przeprowadzenia niezbędnej analizy uwarunkowań anatomicznych.

Doświadczeni eksperci Novadent

Najważniejszymi czynnikami przesądzającymi o sukcesie leczenia stomatologicznego są wiedza oraz doświadczenie lekarzy, chociaż nowoczesna technologia stanowi dla nich oczywiście pewne wsparcie. Nasi eksperci zdobywali wykształcenie na prestiżowych uczelniach, zaś umiejętności pod nadzorem wybitnych stomatologów, o czym świadczą liczne certyfikaty potwierdzające kompetencje. Lekarze Novadent uważają, że ich praca wiąże się z ciągłym samodoskonaleniem, dlatego nieustannie biorą udział w licznych kursach czy szkoleniach. Warto wspomnieć, że podczas przeprowadzanych terapii zawsze skupiają się na potrzebach Pacjenta, a dobierając rozwiązanie problemu, dopasowują je do oczekiwań oraz możliwości leczonej osoby.

Co możesz teraz zrobić?

Jeśli uśmiech Twój lub kogoś z Twoich bliskich boryka się z problemami utrudniającymi czerpanie radości z codziennej rutyny, umów się na wizytę w gabinecie Novadent! Posiadamy bogatą ofertę usług związanych z leczeniem problemów należących do wielu dziedzin stomatologii, a nasi doświadczeni eksperci na pewno dobiorą rozwiązanie w pełni spełniające Twoje potrzeby! Możesz się z nami skontaktować pod numerem 734 767 987 lub wypełniając formularz. Jeśli chcesz zmienić swoje życie, zacznij od zębów!