Leczenie bez bólu

implanty zębowe Jarosław

Wielu Pacjentów niezmiennie od lat boryka się z poważnym problemem, jakim jest dentofobia, czyli poważny lęk przed wizytą w gabinecie stomatologicznym. Będąca jej efektem rezygnacja z leczenia dentystycznego sprawia, że niewielkie zmiany rozwijają się, doprowadzając do poważnego pogorszenia zdrowia jamy ustnej. Mamy tego świadomość, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby uczynić każdą wizytę niezwykle przyjemną. W Novadent wprowadziliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań, które czynią zabiegi w pełni komfortowymi i bezbolesnymi.

Komputerowe znieczulenie

Jednym z najczęstszych powodów dentofobii jest lęk przed bolesnym leczeniem. Przykre doświadczenie czy opowieści znajomych pogłębiają tę obawę. Na szczęście współcześnie istnieją skuteczne metody pozwalające zapewnić komfort w trakcie całej terapii. W Novadent korzystamy z wyjątkowego urządzenia, jakim jest amerykańskie komputerowe znieczulenie. Rozwiązanie te eliminuje wady standardowych metod, dlatego nie mogło zabraknąć go w naszej klinice. Zostało wyposażone w specjalny mikroprocesor, który jest odpowiedzialny za podawanie wystarczającej ilości środka znieczulającego, dzięki czemu nie pojawia się nieprzyjemne uczucie rozpierania tkanek. Co ważne, po zakończonym zabiegu nie występuje typowe odrętwienie, co zapewnia wysoki komfort. Ponadto w miejscu podawania środka znieczulającego wytwarza się specjalny płaszcz anemizacyjny, tym samym cały proces jest całkowicie bezbolesny. Dodatkowo projektanci zadbali o wygląd urządzenia – budząca nieprzyjemne skojarzenia strzykawka została zastąpiona przez aplikator, który swoim kształtem przypomina czarodziejską różdżkę. Wszystko to sprawia, że leczenie w Novadent staje się w pełni komfortowe i przyjemne.

Doświadczeni eksperci

Za bezbolesne leczenie jest odpowiedzialne nie tylko zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, ale również doświadczenie i umiejętności lekarzy. Nasi eksperci nieustannie uczęszczają na różnego rodzaju szkolenia oraz kursy, które pozwalają im poszerzyć wiedzę. Dzięki temu możemy zapewnić nie tylko znakomite efekty po zakończonej terapii, ale również bezbolesny przebieg całego procesu. Umiejętności i wiedza naszych ekspertów pozwalają ograniczyć pole zabiegowe do koniecznego minimum, co również podnosi komfort terapii.

Wyjątkowa atmosfera

Novadent to zespół ekspertów, dla których stomatologia to pasja. Niezmiennie ich celem jest spełnienie marzeń Pacjentów o pięknym i zdrowym uśmiechu. Jednak Novadent to przede wszystkim empatyczni ludzie, zawsze otwarci na drugą osobą. Dlatego w naszej klinice stomatologicznej będziesz mógł poczuć się niemal jak w domu. Ponadto w poczekalni będziesz mógł napić się przepysznej kawy lub herbaty, a także spędzić czas na przyjemnej rozmowie z naszym zespołem. Bez wątpienia sprawi to, że poczujesz się zrelaksowany, a do gabinetu wejdziesz z uśmiechem na twarzy.

bezbolesne leczenie zębów Jarosław

Indywidualne podejście

W Novadent wierzymy, że każdy Pacjent to wyjątkowa historia, dlatego zawsze do nowych przypadków podchodzimy indywidualnie. Pozwala to nam dobrać odpowiednie metody leczenia, dzięki czemu uzyskuje oczekiwane efekty. Co ważne, nasi eksperci zawsze chętnie odpowiadają na wszelkie pytania, a także rozwiewają wszelkie wątpliwości. W ten sposób cała terapia nie będzie kryła przed Tobą żadnych tajemnic. Pozwala to nam ograniczyć możliwy stres, tym samym zapewniając najwyższy komfort w trakcie leczenia.

Umów się na wizytę!

Obawiasz się leczenie stomatologicznego? Niepotrzebnie! W Novadent dokładamy wszelkich starań, by każdy zabieg przebiegał w pełni komfortowych warunkach i bez bólu. Ogromna w tym zasługa stosowanych przez nas rozwiązań, a także umiejętności. Jesteśmy przekonani, że opuścisz Novadent z pięknym i szerokim uśmiech! Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer734 767 987

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, a nasze recepcjonistki oddzwonią do Ciebie w celu doboru dogodnego terminu wizyty.

  dentyści jarosław

  bezpłatny poradnik ekspertów novadent

  Pobierz bezpłatny poradnik przygotowany przez naszych ekspertów, w którym znajdziesz najważniejsze informacje o tym na co należy zwrócić uwagę podejmując decyzję o wyborze dentysty dla siebie i swojej rodziny.

  0
  Założonych implantów
  0
  Lat doświadczenia
  0
  Wyleczonych pacjentów

  Zobacz prawdziwe opinie naszych Pacjentów

  Leczenie bez bólu
  Novadent.
  4.9
  Based on 78 reviews
  powered by Facebook
  Beata Zalita
  Beata Zalita
  2024-06-14T14:53:14+0000
  Bardzo miła obsługa i kompetentna Pani doktor. Wizyta przebiegła pomyślnie bez komplikacji
  Witold Magierski
  Witold Magierski
  2024-06-13T09:26:07+0000
  Polecam miła obsługa i pełen profesjonalizm 👍
  Leczenie bez bólu
  stomatolog Jarosław
  Protezy zębów Jarosław
  Leczenie bez bólu