fbpx

Poznaj nasz zespół

Poznaj nasz zespół ekspertów, zobacz w czym się specjalizują poszczególni lekarze, przeczytaj kim w życiu prywatnym są nasze recepcjonistki i asystentki. Pamiętaj, że każdego pacjenta traktujemy jak członka rodziny, z którym budujemy relacje na lata. Obsługujemy i leczymy zawsze w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być leczeni.

a88a0165 2 scaled Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów

lek. stom Olimpia Olejarka

Zajmuje się:  protetyka, stomatologia estetyczna, implanto-protetyka

W 2012 r. skończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu.
W stomatologii najbardziej interesuję się protetyką oraz okluzją. Specjalizuję się w leczeniu estetycznym. Przygotowuję kompleksowe plany leczeń.
W pracy kieruję się zawsze dobrem Pacjenta. Chcę zawsze leczyć swoich Pacjentów według najnowszych standardów i proponować im najlepsze możliwe rozwiązania, dlatego intensywnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach naukowych. Największą radość w pracy sprawia mi zadowolenie na twarzy Pacjenta po wykonaniu nowego, pięknego uśmiechu.

DSC 9179 Easy Resize.com Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów

lek. stom. Łukasz Olejarka

Zajmuje się: implanty, chirurgia, endodoncja
W 2012 r. ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu. Od 2014 roku należę do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. W 2018r. ukończyłem intensywny cykl szkoleń „Curriculum Implantologiczne DSI” przygotowujących do zawodu implantologa. W pracy zajmuję się leczeniem kanałowym pod mikroskopem, chirurgią i implantologią. Wszystkie zabiegi wykonuję precyzyjnie i komfortowo dla Pacjentów. Jestem miłośnikiem nowych technologii w stomatologii. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc kilka razy do roku w różnych szkoleniach i konferencjach.
DSC_9172_Easy-Resize.com

Katarzyna Czereba

Higienistka stomatologiczna

W 2015 roku ukończyłam szkołę TEB Edukacja na kierunku asystentka stomatologiczna, a w 2019 roku otrzymałam dyplom higienistki stomatologicznej w Niepublicznej Szkole Biznesu w Rzeszowie.

Zajmuję się profesjonalną profilaktyką Pacjenta, wybielaniem oraz asystowaniem podczas zabiegów implantologicznych. Swoją pracę wykonuję z chęcią i przyjemnością. Stawiam na swój rozwój zawodowy, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, które pozwalają mi na wprowadzanie jeszcze bardziej nowoczesnych metod profilaktyki jamy ustnej. Nadrzędnym celem dla mnie jako profesjonalnej higienistki stomatologicznej jest zdrowie i zadowolenie Pacjentów. Do każdego podchodzę indywidualnie i jest to dla mnie osobista satysfakcja gdy widzę, że stosuje się do moich zaleceń. W wolnym czasie uwielbiam długie spacery, majsterkowanie przy samochodzie i czytanie książek o tematyce kryminalnej.

DSC_9100_Easy-Resize.com

Joanna Wojtowicz

Opiekun Pacjenta

Ukończyłam Policealną Szkołę Medyczną w Rzeszowie na kierunku Rejestratorka/Sekretarka Medyczna, oraz Policealną Szkołę Medyczną w Rzeszowie na kierunku Technik Sterylizacji.

Zajmuję się prowadzeniem recepcji. Jestem osobą uśmiechniętą, otwartą oraz pozytywnie nastawioną do ludzi. Swoje obowiązki wykonuję z wielkim zaangażowaniem i starannością, cenię ład i zorganizowanie. Uwielbiam uczestniczyć w kursach i szkoleniach, doskonaląc swoją wiedzę i umiejętności. Największą radość w pracy sprawia mi kontakt z ludźmi.

Głównym moim celem jest doskonała obsługa Pacjenta, aby czuł się wyjątkowo w naszym gabinecie. 

Wolne chwile spędzam z rodziną. Moją największą pasją jest dbanie o ogród, a ulubione hobby to jazda na rowerze.

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, a nasze recepcjonistki oddzwonią do Ciebie w celu doboru dogodnego terminu wizyty.

  dentyści jarosław

  bezpłatny poradnik ekspertów novadent

  Pobierz bezpłatny poradnik przygotowany przez naszych ekspertów, w którym znajdziesz najważniejsze informacje o tym na co należy zwrócić uwagę podejmując decyzję o wyborze dentysty dla siebie i swojej rodziny.

  A88A0280 5 Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów
  stomatolog jarosław
  gabinet dentystyczny w jarosławiu

  Zobacz prawdziwe opinie naszych Pacjentów

  Zrzut ekranu 2019 12 02 o 17.25.13 Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów
  Olimpia Olejarka - ZnanyLekarz.pl
  logo facebook Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów
  Novadent.
  4.8
  Based on 49 reviews
  powered by Facebook
  Katarzyna Kaszuba
  Katarzyna Kaszuba
  2021-12-27T15:14:44+0000
  Pełen profesjonalizm, 100% zaufania, nowoczesny sprzęt i bardzo miła obsługa😘 Rewelacyjne i skuteczne efekty wykonanych... usług! Ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta☺️ Polecam wszystkim😉read more
  Daniel Jamrozowicz
  Daniel Jamrozowicz
  2021-12-25T16:29:08+0000
  Po półrocznych wizytach w gabinecie Novadent mogę stwierdzić, że jest to najlepszy gabinet dentystyczny w jakim byłem.... Niespotykane do tej pory przeze mnie podejście do pacjenta przez cały personel gabinetu, które wzbudza spokój i wprowadza rozluźnienie. Wizyty dopasowywane są pod pacjenta, w godzinach i dniach najbardziej odpowiadających pacjentowi. Pani i Pan doktor są znakomitymi specjalistami w swojej dziedzinie, umiejętnie wspomaganymi przez pozostały personel. Wszelkie zabiegi, leczenie przebiegały praktycznie bezboleśnie co wynikało z dużego profesjonalizmu Pani i Pana doktora. Do tego bardzo wysokiej klasy sprzęt dopełnia obraz gabinetu Novadent. Biorąc powyższe pod uwagę z czystym sumieniem polecam gabinet dentystyczny Novadent.read more
  Zrzut ekranu 2019 12 02 o 17.25.23 e1575305733282 Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów

  Novadent. Gabinet stomatologiczny Olimpia i Łukasz Olejarka IconNovadent. Gabinet stomatologiczny Olimpia i Łukasz Olejarka

  Kraszewskiego 29/2, Jarosław

  4,8 41 reviews

  Dodaj opinię