fbpx

Poznaj nasz zespół

Poznaj nasz zespół ekspertów, zobacz w czym się specjalizują poszczególni lekarze, przeczytaj kim w życiu prywatnym są nasze recepcjonistki i asystentki. Pamiętaj, że każdego pacjenta traktujemy jak członka rodziny, z którym budujemy relacje na lata. Obsługujemy i leczymy zawsze w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być leczeni.

a88a0165 2 scaled Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów

lek. stom Olimpia Olejarka

Zajmuje się:  protetyka, stomatologia estetyczna, implanto-protetyka

W 2012 r. skończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu.
W stomatologii najbardziej interesuję się protetyką oraz okluzją. Specjalizuję się w leczeniu estetycznym. Przygotowuję kompleksowe plany leczeń.
W pracy kieruję się zawsze dobrem Pacjenta. Chcę zawsze leczyć swoich Pacjentów według najnowszych standardów i proponować im najlepsze możliwe rozwiązania, dlatego intensywnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach naukowych. Największą radość w pracy sprawia mi zadowolenie na twarzy Pacjenta po wykonaniu nowego, pięknego uśmiechu.

DSC 9179 Easy Resize.com Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów

lek. stom. Łukasz Olejarka

Zajmuje się: implanty, chirurgia, endodoncja
W 2012 r. ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu. Od 2014 roku należę do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. W 2018r. ukończyłem intensywny cykl szkoleń „Curriculum Implantologiczne DSI” przygotowujących do zawodu implantologa. W pracy zajmuję się leczeniem kanałowym pod mikroskopem, chirurgią i implantologią. Wszystkie zabiegi wykonuję precyzyjnie i komfortowo dla Pacjentów. Jestem miłośnikiem nowych technologii w stomatologii. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc kilka razy do roku w różnych szkoleniach i konferencjach.
DSC_9100_Easy-Resize.com

Joanna Wojtowicz

Opiekun Pacjenta

Ukończyłam Policealną Szkołę Medyczną w Rzeszowie na kierunku Rejestratorka/Sekretarka Medyczna, oraz Policealną Szkołę Medyczną w Rzeszowie na kierunku Technik Sterylizacji.

Zajmuję się prowadzeniem recepcji. Jestem osobą uśmiechniętą, otwartą oraz pozytywnie nastawioną do ludzi. Swoje obowiązki wykonuję z wielkim zaangażowaniem i starannością, cenię ład i zorganizowanie. Uwielbiam uczestniczyć w kursach i szkoleniach, doskonaląc swoją wiedzę i umiejętności. Największą radość w pracy sprawia mi kontakt z ludźmi.

Głównym moim celem jest doskonała obsługa Pacjenta, aby czuł się wyjątkowo w naszym gabinecie. 

Wolne chwile spędzam z rodziną. Moją największą pasją jest dbanie o ogród, a ulubione hobby to jazda na rowerze.

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, a nasze recepcjonistki oddzwonią do Ciebie w celu doboru dogodnego terminu wizyty.

  dentyści jarosław

  bezpłatny poradnik ekspertów novadent

  Pobierz bezpłatny poradnik przygotowany przez naszych ekspertów, w którym znajdziesz najważniejsze informacje o tym na co należy zwrócić uwagę podejmując decyzję o wyborze dentysty dla siebie i swojej rodziny.

  A88A0280 5 Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów
  stomatolog jarosław
  gabinet dentystyczny w jarosławiu

  Zobacz prawdziwe opinie naszych Pacjentów

  logo facebook Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów
  Novadent.
  4.8
  Based on 52 reviews
  powered by Facebook
  Justyna Mątkowska
  Justyna Mątkowska
  2022-08-02T17:03:57+0000
  Najlepszy gabinet stomatologiczny w jakim byłam. Pełen profesjonalizm. Ludzie, którzy spełniają marzenia o pięknym... uśmiechu🙂 Szczerze polecam.read more
  Katarzyna Okrasa
  Katarzyna Okrasa
  2022-07-07T13:03:43+0000
  Pełen profesjonalizm, najlepszy gabinet stomatologiczny w jakim byłam. Polecam
  Zrzut ekranu 2019 12 02 o 17.25.23 e1575305733282 Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów

  Novadent. Gabinet stomatologiczny Olimpia i Łukasz Olejarka IconNovadent. Gabinet stomatologiczny Olimpia i Łukasz Olejarka

  Świętego Ducha 8, Jarosław

  4,8 47 reviews

  Dodaj opinię