fbpx

Cennik

Gabinet Novadent w Jarosławiu ma na celu przeprowadzanie całkowicie komfortowego oraz transparentnego leczenia stomatologicznego. Jednym z warunków takiego stanu rzeczy jest pełna świadomość Pacjentów na temat wszelkich aspektów terapii, w tym również kwestii finansowych. W związku z tym prezentujemy orientacyjny cennik wszelkich usług oferowanych przez naszą placówkę.

Konsultacja lekarska

Konsultacja jest bardzo ważnym etapem leczenia, gdyż podczas niej stomatolog przeprowadza z Pacjentem rozmowę na temat jego potrzeb oraz oczekiwań. W jej trakcie wykonuje się również niezbędną diagnostykę służącą określeniu samego problemu, ale także jego źródła. Są to w pełni bezpieczne badania, m.in. RTG czy tomografia komputerowa, dokładnie obrazujące uwarunkowania anatomiczne Pacjenta, zaś pozyskiwane dzięki nim informacje będą stanowić materiał dla stworzenia planu terapii.

Znieczulenia

Są bardzo ważnym elementem każdego leczenia stomatologicznego, gdyż to właśnie one umożliwiają przeprowadzenie go w sposób bezpieczny i komforotwy. Gabinet Novadent w Jarosławiu podjął współpracę z wiodącymi producentami branży stomatologicznej, dzięki którym pozyskujemy bardzo skuteczne środki znieczulające. Szczególnie ważnym przykładem jest amerykańskie znieczulenie komputerowe The Wand.

Implanty zębowe

Implant zęba od 3 000 zł
Most na 2 implantach od 13 800 zł

Obecnie implanty zębowe święcą wiele tryumfów i postrzegane są jako najskuteczniejszy sposób odbudowy braków zębowych. Pod ich nazwą kryją się drobne „śrubki” wytwarzane z biokompatybilnych materiałów. Przejmują one funkcje utraconych korzeni oraz stanowią trzon, na którym mocowane są rekonstrukcje protetyczne imitujące widoczną część zębów. Mogą to być korony zębowe przy pojedynczych lukach, mosty w przypadku obszerniejszych ubytków oraz protezy rozwiązujące problem bezzębia. Implanty przywracają jamie ustnej jej naturalną funkcjonalność, a co za tym idzie – dawny komfort życia. Warto wspomnieć, że prace na nich osadzane charakteryzują się bardzo wysoką estetyką, do złudzenia przypominając naturalne uzębienie.

Protezy zębowe

Proteza akrylowa od 2 000 zł
Proteza szkieletowa od 3 200 zł
Proteza na implantach od 12 000 zł

Bezzębie jest ogromnym problemem, jednakże stomatologia znalazła jego proste i komfortowe rozwiązanie – protezy zębowe. Mają one za zadanie rekonstruować pełne łuki zębowe lub ich określone części, aby możliwe było przywrócenie naturalnej funkcjonalności jamy ustnej. Gabinet Novadent przeprowadza leczenie przy pomocy każdej odmiany protez, lecz szczególnie rekomendujemy egzemplarze wykorzystujące implanty. Za ich pomocą odbudowa uzębienia cechuje się wyjątkową estetyką nieustępującą prezentowanej przez stałe uzębienie.

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, a nasze recepcjonistki oddzwonią do Ciebie w celu doboru dogodnego terminu wizyty.

  Korony protetyczne

  Korony protetyczne imitują widoczną część zęba, a ich zadaniem jest odbudowa pojedynczych luk w uzębieniu. Jest kilka sposobów na ich mocowanie, można to zrobić na pozostałościach naturalnego zęba, przytwierdzić do oszlifowanych zębów sąsiadujących lub wszczepionych implantów. Szczególnie rekomenduje się ostatnie z wymienionych rozwiązań, ponieważ w pełni przywraca ono pierwotną funkcjonalność jamy ustnej. W Novadent można znaleźć bogatą gamę rekonstrukcji, zaś najskuteczniejszymi i najestetyczniejszymi są porcelanowe korony protetyczne. Pacjenci poszukujący nieco bardziej ekonomicznego rozwiązania mogą skorzystać z odpowiedników na metalowej podbudowie licowanych materiałami ceramicznymi charakteryzujących się świetną wytrzymałością oraz wyglądem.

  Mosty protetyczne

  Mosty protetyczne to znakomita metoda odbudowywania liczniejszych sąsiadujących ze sobą braków zębowych. Tak jak w przypadku koron, można je przytwierdzić do lekko oszlifowanych zębów stałych lub implantów. Ze względu na brak konieczności ingerencji w tkanki zdrowego uzębienia sugeruje się drugą opcję. Novadent ma w swojej ofercie najwyższej jakości odbudowy w postaci mostów porcelanowych oraz cyrkonowych, reprezentujących najwyższą możliwą estetykę oraz wytrzymałość. Jednakże Pacjenci poszukujący tańszych rozwiązań znajdą u nas także egzemplarze na metalowej podbudowie licowane ceramiką. Dobrze komponują się one z pozostałym uzębieniem i są bardzo odporne na czynniki zewnętrzne.

  Licówki

  Licówka kompozytowa od 1 100 zł
  Licówka porcelanowa od 2 200 zł

  Pod tajemniczą nazwą licówek kryją się cieniutkie ceramiczne płatki mocowane do przedniej  części zęba. Mają one za zadanie modelować jego kształt, maskować przebarwienia oraz poprawiać kolor. Często stosuje się je także do kamuflowania nieestetycznych przerw pomiędzy górnymi jedynkami (diastem). Stanowią główną metodę osiągania efektu Hollywood Smile, czyli śnieżnobiałego uśmiechu znamiennego dla gwiazd amerykańskiego kina. Założenie licówek to bardzo bezpieczny zabieg, gdyż wymaga jedynie lekkich ingerencji w strukturę zębów, a czas potrzebny na jego przeprowadzenie wymaga 2-4 wizyt. Ich zastosowanie poleca się osobom cieszących się zdrowym uzębieniem, ale też borykającym się z jego umiarkowanymi schorzeniami. W naszej ofercie można znaleźć także nowoczesne odpowiedniki w technologii Flow Injection tzw bonding, niewymagające wcześniejszego szlifowania zębów.

  ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ!

  Wypełnij i wyślij poniższy formularz, a nasze recepcjonistki oddzwonią do Ciebie w celu doboru dogodnego terminu wizyty.

   Stomatologia zachowawcza
   Niemal każdy przynajmniej raz w życiu był zmuszony odwiedzić gabinet stomatologiczny, by usunąć zmiany próchnicowe. Ich leczeniem i rozpoznawaniem zajmuje się właśnie stomatologia zachowawcza. Pamiętaj, aby natychmiast po zauważeniu jakichkolwiek objawów udać się do kliniki, ponieważ w ten sposób można zapobiec pojawieniu się poważniejszych problemów w przyszłości. W naszym gabinecie leczenie zębów odbywa się z użyciem lup stomatologicznych lub mikroskopu, przez co znacząco wzrasta anatomiczna dokładność oraz estetyka stosowanych przez nas wypełnień. Zaś Pacjenci poszukujący wyjątkowej jakości rekonstrukcji mogą skorzystać z nowoczesnych nakładów koronowych inlay/onlay. Odznaczają się one nieprzeciętną wytrzymałością i naturalnym wyglądem, a wytwarzane są w laboratorium protetycznym na podstawie wycisków uzębienia.
   Chirurgia stomatologiczna

   Chirurgia stomatologiczna jest dziedziną skupiającą w sobie wszelkie zabiegi operacyjne przeprowadzane w obszarze jamy ustnej. Ich głównym zadaniem jest eliminowanie stanów zapalnych tkanek okołozębowych, jednakże stanowią one również swego rodzaju wstęp przed leczeniem należącym do innych działów, np. ortodoncji, implantologii czy nawet protetyki. W ramach chirurgii najczęściej wykonuje się plastykę wędzidełka oraz usuwanie ósmych zębów trzonowych.

   Profilaktyka

   Konsekwentna profilaktyka ma ogromne znaczenie dla zdrowia uśmiechu, gdyż przeprowadzane regularnie wizyty kontrolne połączone z gabinetową higienizacją pozwolą na wczesne wykrycie ewentualnych zagrożeń, a co za tym idzie – ułatwią leczenie oraz znacząco zmniejszą jego koszty. Novadent wykonuje pełen pakiet zabiegów higienizacyjnych, w który wchodzi m.in. skaling, czyli usuwanie kamienia nazębnego przy pomocy ultradźwięków lub polerowanie specjalnym proszkiem. Oprócz tego przeprowadzamy lakowanie zębów zaawansowanymi lakierami wzmacniającymi szkliwo zębowe.

   Podane ceny mają charakter poglądowy. Dokładny cennik jest dostępny w recepcji, a koszt leczenia zostanie podany podczas wizyty w naszej klinice.

   ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ!

   Wypełnij i wyślij poniższy formularz, a nasze recepcjonistki oddzwonią do Ciebie w celu doboru dogodnego terminu wizyty.

    dentyści jarosław

    bezpłatny poradnik ekspertów novadent

    Pobierz bezpłatny poradnik przygotowany przez naszych ekspertów, w którym znajdziesz najważniejsze informacje o tym na co należy zwrócić uwagę podejmując decyzję o wyborze dentysty dla siebie i swojej rodziny.

    5L5A4277 Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów
    5L5A3685 Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów
    5L5A3112 Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów

    Zobacz prawdziwe opinie naszych Pacjentów

    logo facebook Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów
    Novadent.
    4.9
    Based on 70 reviews
    powered by Facebook
    Iwona Raba
    Iwona Raba
    2024-02-06T09:31:37+0000
    Wszystko na najwyższym poziomie 😍 Bardzo polecam
    Karolina Nowak
    Karolina Nowak
    2024-01-04T21:42:43+0000
    Serdecznie polecam:) Pełen profesjonalizm
    Zrzut ekranu 2019 12 02 o 17.25.23 e1575305733282 Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów