Korony i mosty zębowe Jarosław

implanty zębów Jarosław

Pojawienie się nawet pojedynczego braku wymaga podjęcia zdecydowanych kroków. Zasłanianie ust dłonią w towarzystwie z powodu luk w uzębieniu czy wystąpienie wad logopedycznych to częste problemy, z jakimi borykają się Pacjenci. Dlatego warto zdecydować się na kompleksowe leczenie przeprowadzone w naszej klinice. W jego trakcie wykorzystamy korony lub mosty protetyczne, które pozwalają odbudować zęby, imitując naturalne piękno. Wiedza, doświadczenia, umiejętności, innowacyjne technologie i wysokiej jakości materiały sprawiają, że cel ten osiągamy z niezwykłą skutecznością. Stosując nasze rozwiązania, pomogliśmy już 2000 Pacjentów odmienić ich życie na lepsze! 

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o koronach i mostach zębowych

Przywrócenie pięknego i zdrowego uśmiechu przy zachowaniu najwyższego komfortu Pacjenta w trakcie zabiegów to cel, jaki przyświeca naszej praktyce od początku jej istnienia. Korzystamy więc z innowacyjnych oraz skutecznych rozwiązań, które pozwalają osiągnąć przewidywalne efekty. Jednym z nich są korony zębowe. Świetnie sprawdzają się one w przypadku uszkodzeń mechanicznych, w wyniku których doszło do złamania zęba. Korona protetyczna w takiej sytuacji pozwala odbudować utracone fragmenty uzębienia i je wzmocnić. Metoda ta wykorzystywana jest również w przypadku pojawienia się pojedynczej luki. W takiej sytuacji konieczne jest wszczepienie implantu, na który osadzana jest rekonstrukcja. Korony pozwalają przywrócić naturalne piękno uśmiechowi, a Pacjenci znowu mogą cieszyć się pełnią życia.

 

Pojedynczy ząb można także odbudować za pomocą mostu protetycznego. Jednak ta odbudowa swoje możliwości pokazuje dopiero w przypadku większych braków występujących obok siebie. Most zębowy składa się z filarów, czyli implantów lub oszlifowanych zębów sąsiadujących z luką, oraz przęsła – połączonych ze sobą koron. Za sprawą tego rozwiązania możliwe jest odbudowanie pięknego uśmiechu, a także przywrócenie naturalnych warunków w jamie ustnej. W Novadent wykorzystujemy różnego rodzaju mosty zębowe, przez co możliwe jest uzyskanie optymalnych i przewidywalnych efektów, którymi można cieszyć się przez długie lata.       

Poznaj nasz zespół

Korony i mosty

lek. stom Olimpia Olejarka

Zajmuje się:  protetyka, stomatologia estetyczna, implanto-protetyka

W 2012 r. skończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu. W stomatologii najbardziej interesuję się protetyką oraz okluzją. Specjalizuję się w leczeniu estetycznym. Przygotowuję kompleksowe plany leczeń. W pracy kieruję się zawsze dobrem Pacjenta. Na co dzień zależy mi na miłej atmosferze i maksymalnym komforcie dla Pacjenta w trakcie leczenia, aby Pacjenci dobrze się czuli u nas w gabinecie. Chcę zawsze leczyć swoich Pacjentów według najnowszych standardów i proponować im najlepsze możliwe rozwiązania, dlatego intensywnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach naukowych. Największą radość w pracy sprawia mi zadowolenie na twarzy Pacjenta po wykonaniu nowego, pięknego uśmiechu.
Korony i mosty

lek. stom. Łukasz Olejarka

Zajmuje się: implanty, chirurgia, endodoncja
W 2012 r. ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu. Od 2014 roku należę do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. W 2018r. ukończyłem intensywny cykl szkoleń „Curriculum Implantologiczne DSI” przygotowujących do zawodu implantologa. W pracy zajmuję się leczeniem kanałowym pod mikroskopem, chirurgią i implantologią. Wszystkie zabiegi wykonuję precyzyjnie i komfortowo dla Pacjentów. Jestem miłośnikiem nowych technologii w stomatologii. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc kilka razy do roku w różnych szkoleniach i konferencjach.

Dlaczego warto odbudować utracone zęby?

Brak zębów negatywnie wpływa na wygląd całej twarzy. Właśnie z tego powodu wielu Pacjentów przyznaje, że w towarzystwie zakrywa usta dłonią. Odczuwany jest wtedy wstyd, z którym trudno sobie poradzić. W takim wypadku świetnym rozwiązaniem okazuje się decyzja o kompleksowym leczeniu. Właśnie w jego ramach można zrekonstruować utracone uzębienie i przywrócić piękny uśmiech. Pozwala to odzyskać pewność siebie, co korzystnie wpływa na jakość życia prywatnego oraz zawodowego. Po wyjściu z naszej kliniki zapomnisz o zasłanianiu ust ręką, a każdy dzień nabierze barw!

Poprawa estetyki uśmiechu to nie wszystko! Odbudowanie utraconych zębów korzystnie wpływa także na ogólny stan zdrowia. Jak to możliwe? Dzieje się tak, ponieważ przywracana jest pełna funkcjonalność jamy ustnej, tym samym bez większych przeszkód można pogryźć wszystkie pokarmy, nawet te bardzo twarde. Z jednej więc strony nie dochodzi do przeciążenia układu trawiennego, ponieważ pożywienie zostaje odpowiednio rozdrobnione, z drugiej – do organizmu można dostarczyć wszystkie niezbędne minerały wraz z dietą. Warto również wspomnieć, że decyzja o rekonstrukcji osadzonej na implantach pozwala zahamować postępowanie zaniku kości. Można więc uniknąć wielu negatywnych konsekwencji, takich jak pogorszenie wyglądu twarzy.

 

Wady wymowy mogą być także jednym ze skutków utraty zębów. Powód? Do poprawnego wypowiedzenia niektórych głosek język potrzebuje podparcia w postaci uzębienia. Kompleksowe leczenie przeprowadzane w naszej klinice pozwala przywrócić naturalne warunki w jamie ustnej, a po zakończeniu terapii wady wymowy wreszcie odchodzą w zapomnienie. Korzystnie wpływa to na pewność siebie i komfort psychiczny. Znacznie łatwiej wtedy podejmować różnego rodzaju inicjatywy, co może przyczynić się do osiągnięcia sukcesów w życiu zawodowym. Wszystko to sprawia, że podjęcie odpowiedniego leczenia stomatologicznego może pozytywnie odmienić Twoje życie.

Rodzaje koron protetycznych

Korona porcelanowa na podbudowie metalowej – stosunkowo tanie rozwiązanie pozwalające odbudować utracone zęby. Wykorzystuje się je przede wszystkim w odcinkach bocznych, które nie są widoczne podczas uśmiechania się. Korona ta składa się z wewnętrznej części zbudowanej z metalu, która otoczona jest porcelaną. Sprawia to, że wspomniana rekonstrukcja jest niezwykle wytrzymała. Niestety, zastosowanie metalowej podbudowy może nieco obniżać estetykę tej korony.

 

Korona porcelanowa na podbudowie z tlenku cyrkonu – nowoczesne rozwiązanie, do którego technicy wykorzystują porcelanę oraz niewywołujący reakcji alergicznych tlenek cyrkonu. Jest to świetna alternatywa dla koron o metalowej podbudowie. Na tę metodę decydują się Pacjenci, którzy dużą wagę przykładają do efektu estetycznego. 

 

Korona pełnoceramiczna – wykorzystanie tych rekonstrukcji szczególnie rekomendujemy. Zastosowanie przy ich tworzeniu wyłącznie wysokiej jakości porcelany sprawia, że możliwa jest niezwykle sugestywna imitacja naturalnego piękna. Użyty do produkcji korony materiał posiada właściwości bardzo zbliżone do szkliwa. Powoduje to, iż wygląd odbudowy do złudzenia przypomina stałe uzębienie. Dlatego to rozwiązanie jest wykorzystywane do rekonstrukcji uzębienia w przednich odcinkach.

korony i mosty zębowe Jarosław
ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, a nasze recepcjonistki oddzwonią do Ciebie w celu doboru dogodnego terminu wizyty.

   Zakładanie korony protetycznej krok po kroku

  Konsultacja – pierwszym etapem każdego leczenia w naszej klinice jest konsultacja. To właśnie w jej trakcie będziesz miał okazję przedstawić swój problem i podzielić się obawami. Gdy zajdzie taka konieczność, wykonamy profesjonalną higienizację jamy ustnej. Na tym etapie przeprowadzamy także precyzyjną diagnostykę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, takich jak RTG punktowe czy tomografia komputerowa. Wykonujemy również niezbędne zdjęcia, które pozwalają nam przeanalizować stan zdrowia jamy ustnej i zlokalizować źródło problemu. Na tej podstawie eksperci dobierają odpowiednie metody leczenia. Przedstawimy wtedy także pełny plan terapii i wstępny kosztorys. Zyskujesz w ten sposób komfort psychiczny, a podczas całego leczenia nie spotkają Cię żadne nieoczekiwane niespodzianki. 

   

  Leczenie implantologiczne – jeżeli zdecydowałeś się na zrekonstruowanie uzębienia na implantach, konieczne jest przeprowadzenie dodatkowego zabiegu. Polega on na wszczepieniu małych tytanowych śrubek w miejsca po utraconych korzeniach. W naszej klinice wykorzystujemy implanty klasy premium wiodących marek, dzięki czemu sukcesem kończy się niemal 100% zabiegów. Za sprawą amerykańskiego komputerowego znieczulenia leczenie jest w pełni komfortowe i bezbolesne. Implanty  integrują się z kością kilka tygodni, po czym można przystąpić do kolejnych etapów leczenia.

   

  Leczenie zęba – w przypadku uszkodzenia mechanicznego zęba nie ma konieczności wszczepienia implantu. Należy wtedy dokładnie oczyścić pozostały fragment uzębienia i oszlifować go. Czasami należy na tym etapie przeprowadzić leczenie kanałowe, które wykonujemy pod mikroskopem, tym samym zwiększając jego skuteczność. Skróceniu ulega także czas trwania całego zabiegu.

   

  Pobranie wycisku zęba – następnie pobierany jest wycisk uzębienia, który przekazujemy technikom protetycznym. To właśnie oni są odpowiedzialni za przygotowanie właściwych rekonstrukcji. Ich umiejętności, wiedza i precyzja sprawiają, że przygotowywane odbudowy są idealnie dopasowane do warunków anatomicznych Pacjenta.

   

  Założenie korony zębowej – kiedy rekonstrukcja protetyczna zostanie dostarczona do naszej kliniki, przystępujemy do ostatniego etapu. Polega on na zamocowaniu na stałe korony do pozostałego fragmentu zęba lub do implantu. Po zakończonym leczeniu w końcu będziesz mógł cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

  Korony protetyczne

  Korony protetyczne imitują widoczną część zęba, a ich zadaniem jest odbudowa pojedynczych luk w uzębieniu. Jest kilka sposobów na ich mocowanie, można to zrobić na pozostałościach naturalnego zęba, przytwierdzić do oszlifowanych zębów sąsiadujących lub wszczepionych implantów. Szczególnie rekomenduje się ostatnie z wymienionych rozwiązań, ponieważ w pełni przywraca ono pierwotną funkcjonalność jamy ustnej. W Novadent można znaleźć bogatą gamę rekonstrukcji, zaś najskuteczniejszymi i najestetyczniejszymi są porcelanowe korony protetyczne. Pacjenci poszukujący nieco bardziej ekonomicznego rozwiązania mogą skorzystać z odpowiedników na metalowej podbudowie licowanych materiałami ceramicznymi charakteryzujących się świetną wytrzymałością oraz wyglądem.

  Zobacz efekty leczenia u naszych Pacjentów

  Before After Korony i mostyKorony i mosty

  Pan Adam z Jarosławia

  Pan Adam odwiedził nasz gabinet, gdyż chciał odbudować starte zęby. Nasza ekspertka, lek. stom. Olimpia Olejarka, podczas konsultacji protetycznej zaproponowała plan leczenia, według którego uzębienie zostało optycznie wydłużone oraz delikatnie rozjaśnione, aby zapewnić naturalny efekt. U Pacjenta zastosowano korony i mosty porcelanowo-metalowe. brakujące górne i dolne zęby w odcinkach bocznych przy okazji uzupełniliśmy. Dzięki temu przywrócono prawidłową pracę przeżuwania. Obecność bocznego uzębienia jest niezbędna, żeby praca była trwała, a Pacjent zachował swoje stałe zęby jak najdłużej. Zadowolony Pan Adam wyszedł z gabinetu ciesząc się nowym uśmiechem.

  Zaproponowaliśmy Pani Małgosi wykonanie leczenia przy użyciu licówek i koron oraz wybielania. Odbudowa zębów, a tym samym uśmiech, został idealnie dopasowany do Pacjenta, dzięki ręcznej pracy technika. W efekcie nie było konieczności prowadzenia leczenia ortodontycznego. 

  Przed
  Po

  Pani Barbara z Jarosławia

  Pani Barbara borykała się z brakami zębowymi oraz wysuwającą górną jedynką, dlatego też zwróciła się do naszego gabinetu z prośbą o pomoc. Podczas konsultacji uznaliśmy, że najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie pięciu koron porcelanowych na podbudowie metalowej oraz bezklamrowej protezy, która uzupełnia brakujące zęby, przywracając jednocześnie komfort przeżuwania pokarmów. Ostateczne rezultaty zadowoliły Pacjentkę, oddając jej ponowną możliwość czerpania radości z jedzenia!

  Przed
  Po

  Pan Wiesław z Łukawca

  Kompleksowe przypadki to coś, co lubimy najbardziej. Poniżej prezentujemy przypadek Pana Wiesława, który zgłosił się do naszego gabinetu celem zmiany estetyki zębów przednich. U Pacjenta wszczepiono dwa implanty: w miejscu brakującej lewej czwórki oraz lewej dwójki, która została usunięta ze względu na duże uszkodzenia. Zaś zęby przednie odbudowano przy pomocy 4 koron porcelanowe na podbudowie cyrkonowej, dzięki czemu otrzymaliśmy piękne, białe uzębienie i harmonijny uśmiech.

  Przed
  Po

  Pani Elżbieta z Laszek

  Prezentujemy przypadek Pani Elżbiety, która nie była zadowolona ze swojego uśmiechu i chciała mieć piękne zdrowe zęby. Po konsultacji protetycznej u lek. stom. Olimpii Olejarki, Pacjentka zdecydowała się na kompleksowe leczenie. W jego trakcie zostały zastosowane estetyczne korony i mosty porcelanowe na cyrkonowej podbudowie oraz licówki nakładane metodą Flow Injection, czyli wstrzykiwanego płynnego kompozytu. Dzięki temu uśmiech stał się harmonijny, przywrócno również prawidłowy zgryz. Pani Elżbieta może teraz wygodnie jeść i swobodnie się uśmiechać.

  Przed
  Po

  Pani Krystyna z Jarosławia

  Pani Krystyna zgłosiła się do naszego gabinetu z problemem nieestetycznych złotych koron. Po przeprowadzonej konsultacji wraz z Pacjentką podjęliśmy decyzję o zastosowaniu koron porcelanowych na metalowej podbudowie oraz komfortowej bezklamrowej protezy, uzupełniającej brakujące zęby w odcinku bocznym. Zakończone leczenie przyniosło znakomite efekty, które w pełni zadowoliły Panią Krystynę i pozwalają jej wyrażać uśmiechem wszelkie emocje.

  Przed
  Po

  Pani Luiza z Jarosławia

  Zachęcamy do zapoznania się z kolejnym leczeniem protetycznym wykonanym przez lek. stom. Olimpię Olejarkę. Pani Luiza zgłosiła się z powodu krwawiącego zaczerwienionego dziąsła wokół starego mostu protetycznego. Ponieważ jego estetyka pozostawiała wiele do życzenia, wykonaliśmy całkowicie nowy most porcelanowy na cyrkonowej podbudowie. Szczęśliwa Pacjentka może się znowu swobodnie uśmiechać, a dodatkowo skończyły się jej problemy ze wspomnianym zaczerwienionym oraz krwawiącym dziąsłem.

  Przed
  Po

  Pani Barbara z Jarosławia 

  Pani Barbara zgłosiła się do lek. stom. Olimpii Olejarki z powodu nieestetycznej i luźnej protezy oraz startych zębów. Po rozważeniu wszystkich możliwych opcji podjęliśmy decyzję o wykonaniu u Pacjentki pięknych koron i mostów porcelanowych na metalowej podbudowie oraz 2 protez uzupełniających brakujące zęby. Nasza pacjentka odzyskała nie tylko piękny i pełny uśmiech, ale również radość i optymizm, którymi zaraża wszystkich dookoła.

  Rodzaje mostów protetycznych

  Mosty protetyczne na podbudowie metalowej – w tym rozwiązaniu podstawa wykonana jest z metalu, która otoczona jest wysokiej jakości porcelaną. Uzyskiwana jest w ten sposób wysoka wytrzymałość. Warto jednak pamiętać, że zastosowanie metalu obniża nieco estetykę mostu, dlatego ten rodzaj stosuje się przede wszystkim w bocznych odcinkach łuku zębowego.

   

  Mosty ceramiczne na podbudowie z tlenku cyrkonu – do ich produkcji wykorzystywana jest ceramika oraz tlenek cyrkonu, które nie wywołują żadnych dolegliwości alergicznych. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala przywrócić piękny uśmiech oraz pełną funkcjonalność jamy ustnej. Oznacza to, że bez większych trudności będziesz mógł pogryźć wszystkie potrawy.

   

  Mosty pełnoceramiczne – ceramika charakteryzuje się niemal identyczną przepuszczalnością światła jak szkliwo, przez co możliwe jest uzyskanie niezwykle naturalnego wyglądu, którym można będzie cieszyć się przez długie lata. Rozwiązanie to jest skierowane przede wszystkim do Pacjentów przykładających szczególną wagę do walorów estetycznych.

  Zakładanie mostu protetycznego krok po kroku

  Konsultacja – jest to niezbędny element każdego kompleksowego leczenia przeprowadzanego w naszej klinice stomatologicznej. W trakcie wizyty porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach związanych z terapią, a także będziesz mógł podzielić się swoimi wątpliwościami. Na tym etapie przeprowadzamy także precyzyjną diagnostykę z wykorzystaniem takich technologii jak tomografia komputerowa czy RTG. Wykonujemy również niezbędną dokumentację fotograficzną. Pozwala to nam prawidłowo ocenić stan zdrowia jamy ustnej, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednie metody, które pozwolą rozwiązać Twoje problemy. Przedstawimy Ci również pełny plan leczenia i wstępny kosztorys.

   

  Leczenie implantologiczne – w zależności od wybranego rozwiązania konieczne może być wszczepienie implantów. W miejsca po utraconych korzeniach umieszczane są dwie tytanowe śrubki, dzięki czemu przywracane są naturalne warunki w jamie ustnej. Co ważne, skuteczność tego zabiegu jest niezwykle wysoka – sięga niemal 100%! Wynika to nie tylko z ogromnych umiejętności ekspertów, ale również stosowanych implantów klasy premium wiodących marek. Ponadto w naszej klinice zabieg ten jest bezbolesny, w czym ogromna zasługa amerykańskiego komputerowego znieczulenia. Integracja implantów z kością trwa kilka tygodni, po czym można stabilnie osadzić most protetyczny.

   

  Oszlifowanie zębów – etap ten jest konieczny w przypadku podjęcia decyzji o osadzeniu mostu na naturalnym uzębieniu. Konieczne jest wtedy delikatne oszlifowanie zębów bezpośrednio sąsiadujących z luką. Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają ograniczyć pole zabiegowe do koniecznego minimum.

   

  Pobranie wycisku – niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na leczenie implantologiczne, czy oszlifowanie zębów, kolejnym etapem jest pobranie wycisku uzębienia. Przekazywane są one do laboratorium protetycznego, gdzie wykwalifikowani technicy przygotują mosty zębowe indywidualnie dopasowane do warunków Twojej jamy ustnej.

   

  Założenie mostu protetycznego – po otrzymaniu mostu protetycznego przez naszą klinikę możemy przystąpić do ostatniego etapu leczenia. Odbudowa zostanie zamocowana na stałe na filarach, czyli na wcześniej oszlifowanych zębach lub implantach. Po wyjściu z naszej kliniki w końcu będziesz mógł cieszyć się pięknym uśmiechem i pełnią życia.

  Mosty protetyczne

  Mosty protetyczne to znakomita metoda odbudowywania liczniejszych sąsiadujących ze sobą braków zębowych. Tak jak w przypadku koron, można je przytwierdzić do lekko oszlifowanych zębów stałych lub implantów. Ze względu na brak konieczności ingerencji w tkanki zdrowego uzębienia sugeruje się drugą opcję. Novadent ma w swojej ofercie najwyższej jakości odbudowy w postaci mostów porcelanowych oraz cyrkonowych, reprezentujących najwyższą możliwą estetykę oraz wytrzymałość. Jednakże Pacjenci poszukujący tańszych rozwiązań znajdą u nas także egzemplarze na metalowej podbudowie licowane ceramiką. Dobrze komponują się one z pozostałym uzębieniem i są bardzo odporne na czynniki zewnętrzne.

  most protetyczny Jarosław

  Indywidualne podejście

  Jesteśmy przekonani, że każdy Pacjent to nowa wyjątkowa historia. Dlatego w naszej klinice do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, co pozwala spełnić wszelkie oczekiwania i urzeczywistnić marzenia. Z tego powodu tak dużą wagę przykładamy do wizyty konsultacyjnej, w której trakcie możemy poznać pragnienia oraz oczekiwania każdego Pacjenta. Jest to kluczowe dla możliwości dobrania odpowiednich metod leczenia pozwalających przynieść przewidywalne rezultaty, idealnie imitujące naturalne piękno. Nasze jednak najszczersze chęci na nic by się zdały bez wykorzystania nowoczesnych technologii. Klinikę wyposażyliśmy w innowacyjne i bezpieczne urządzenia diagnostyczne, takie jak tomografia komputerowa czy RTG, na podstawie których można precyzyjnie ocenić stan zdrowia oraz indywidualne warunki Pacjenta. Wszystko to sprawia, że w Novadent z niezwykłą skutecznością osiągamy wymarzone efekty!  

  Zespół ekspertów

  Novadent tworzą eksperci, dla których stomatologia jest pasją. Ich wiedza i umiejętności pozwalają pomóc Pacjentom, którzy borykają się z różnorodnymi problemami jamy ustnej: od leczenia drobnych zmian próchnicowych po skomplikowane terapie pozwalające odbudować całe łuki zębowe. Nasi lekarze ściśle ze sobą współpracują na wszystkich etapach, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie znakomitych efektów, którymi będziesz cieszył się przez długie lata. W ten sposób możemy zapewnić leczenie na najwyższym, światowym poziomie. Stomatolodzy tworzący Novadent nieustannie poszerzają swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach. Decydując się na leczenie w naszej klinice, masz pewność, że o Twój uśmiech zadbają prawdziwi eksperci. 

  Bezbolesne leczenie

  Wielu Pacjentów niezmiennie boi się wizyty w gabinecie stomatologicznym. Dzieje się tak, ponieważ wizja kliniki przywodzi im na myśl ból. W Novadent udowadniamy jednak, że nowoczesne leczenie może wyglądać zupełnie inaczej! Nasze gabinety zostały wyposażone w innowacyjne amerykańskie komputerowe znieczulenie. W urządzeniu znajduje się specjalny mikroprocesor. Jest on odpowiedzialny za dostarczenie tylko koniecznej ilości środka znieczulającego, przez co nie pojawia się nieprzyjemne uczucie rozpierania tkanek. Co ważne, po zabiegu nie występuje typowe odrętwienie, przez co niemal od razu można jeść, pić i normalnie rozmawiać. Projektanci zadbali również o estetykę urządzenia – budząca nieprzyjemne skojarzenia strzykawka została zastąpiona przez aplikator, który swoim kształtem przypomina czarodziejską różdżkę. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że w naszej klinice wizyta przebiega w przyjemnej i komfortowej atmosferze. Dzięki nowatorskim metodom udało się nam  zwalczyć dentofobię, czyli paniczny strach przed wizytą w gabinecie u wielu Pacjentów.

  Umów się na wizytę!

  Pragniesz cieszyć się nowym, pięknym uśmiechem? Koniecznie zdecyduj się na kompleksowe leczenie w naszej klinice. Skutecznie pomożemy Ci spełnić marzenie, dzięki czemu Twoje życie zmieni się na lepsze. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer 734 767 987.

  Przeczytaj najczęstsze pytania i odpowiedzi

   

  Każda rekonstrukcja protetyczna jest dodatkowo uszczelniana przy pomocy specjalistycznych cementów stomatologicznych mających za zadanie wypełnić wszelkie puste miejsca. Dlatego nie jest to możliwe, ale w ramach dodatkowego zabezpieczenia można korzystać z irygatorów lub nici SuperFloss.

  Chociaż istnieją pewne przeciwwskazania, to są one bardzo nieliczne. Najczęstszymi z nich są zmiany próchnicze, choroby przyzębia lub zbyt krótkie korony zębowe.

  Gabinet Novadent stosuje bardzo nowoczesne znieczulenia, m.in. komputerowe znieczulenie, które skutecznie niwelują wszelki ból podczas zabiegu.

  dentyści jarosław

  bezpłatny poradnik ekspertów novadent

  Pobierz bezpłatny poradnik przygotowany przez naszych ekspertów, w którym znajdziesz najważniejsze informacje o tym na co należy zwrócić uwagę podejmując decyzję o wyborze dentysty dla siebie i swojej rodziny.

  0
  Założonych implantów
  0
  Lat doświadczenia
  0
  Wyleczonych pacjentów

  Zobacz prawdziwe opinie naszych Pacjentów

  Korony i mosty
  Novadent.
  4.9
  Based on 76 reviews
  powered by Facebook
  Ada Jędrejko
  Ada Jędrejko
  2024-05-09T10:24:59+0000
  Wspaniala atmosfera i ogromny profesjonalizm personelu. Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i posiada niesamowite... doświadczenie. Jej skromność i ogromne zaangażowanie w pracę z pacjentem czynią ten gabinet wyjątkowym. Z całego serca POLECAM .read more
  Adrianna Magryś
  Adrianna Magryś
  2024-05-06T22:13:04+0000
  Serdecznie polecam! Jestem zachwycona indywidualnym podejściem, pełnym życzliwości i zrozumienia. Rzeczowe wyjaśnienie... wszelkich zagadnień i tematów sprawiły, że czułam się w tym gabinecie bardzo komfortowo od samego początku. Jestem pod wrażeniem niesamowitego profesjonalizmu Pani dr Olimpi i Pana dr Łukasza. Cudowny zespół profesjonalistów. Panie asystentki, higienistki i niezwykle uprzejma Pani Asia z recepcji, wspaniałe kobiety. Dziękuję Pani dr Olimpii za piękny i wymarzony uśmiech!read more
  Korony i mosty
  stomatolog Jarosław
  Protezy zębów Jarosław
  Korony i mosty