Olimpia Olejarka

lek. stom Olimpia Olejarka

Zajmuje się:  protetyka, stomatologia estetyczna, implanto-protetyka

W 2012 r. skończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu. W stomatologii najbardziej interesuję się protetyką oraz okluzją. Specjalizuję się w leczeniu estetycznym. Przygotowuję kompleksowe plany leczeń. W pracy kieruję się zawsze dobrem Pacjenta. Na co dzień zależy mi na miłej atmosferze i maksymalnym komforcie dla Pacjenta w trakcie leczenia, aby Pacjenci dobrze się czuli u nas w gabinecie. Chcę zawsze leczyć swoich Pacjentów według najnowszych standardów i proponować im najlepsze możliwe rozwiązania, dlatego intensywnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach naukowych.


Największą radość w pracy sprawia mi zadowolenie na twarzy Pacjenta po wykonaniu nowego, pięknego uśmiechu. Bardzo lubię czytać książki oraz podróżować. Uwielbiam słońce, polską kuchnię oraz kawę. Jestem miłośniczką Wysp Kanaryjskich. Moim marzeniem jest podróż po Stanach Zjednoczonych. Jestem także mamą bliźniaczek Łucji i Heleny.

Zobacz certyfikaty naszego eksperta

wstawianie zęba
ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, a nasze recepcjonistki oddzwonią do Ciebie w celu doboru dogodnego terminu wizyty.

  Przeczytaj porady naszego eksperta

  Olimpia Olejarka

  POMOŻEMY TOBIE I TWOJEJ RODZINIE

  Olimpia Olejarka

  lek.stom. O. Olejarka

  04/11/2020

  Novadent budujmy na bogatym doświadczeniu, szerokiej wiedzy i ogromnych umiejętnościach. Od ponad 10 lat pomagam Pacjentom spełnić ich marzenie o pięknym oraz zdrowym uśmiechu. Osiągniecie tego celu jest możliwe, ponieważ przeprowadzam zabiegi z różnych dziedzin stomatologii. Wykorzystuję nowoczesne technologie znacznie podnoszące komfort Pacjenta w trakcie leczenia. Wszystko to sprawia, że bez  przeszkód mogę pomóc Tobie i Twojej rodzinie.

  stomatolog jarosław

  BOLI MNIE ZĄB

  Olimpia Olejarka

  lek.stom. O. Olejarka

  30/10/2020

  Ból zęba jest często określany jako jeden z najpoważniejszych. Jedzenie, picie czy codzienne funkcjonowanie staje się wtedy wręcz niemożliwe. W takiej sytuacji konieczne jest szybkie podjęcie odpowiedniej reakcji, czyli udanie się do kliniki stomatologicznej, gdzie przywrócone zostanie zdrowie jamy ustnej. Na podstawie precyzyjnej diagnostyki ustalę źródło problemu, dobiorę  metody leczenia i przedstawię kompleksowy plan terapii.

  stomatolog Jarosław
  Protezy zębów Jarosław
  Olimpia Olejarka
  dentyści jarosław

  bezpłatny poradnik ekspertów novadent

  Pobierz bezpłatny poradnik przygotowany przez naszych ekspertów, w którym znajdziesz najważniejsze informacje o tym na co należy zwrócić uwagę podejmując decyzję o wyborze dentysty dla siebie i swojej rodziny.

  0
  Założonych implantów
  0
  Lat doświadczenia
  0
  Wyleczonych pacjentów