Efekty leczenia

Przypadek 2 M
Przypadek 1 B
Przed
Po

Pani Ania z Jarosławia

Pani Anna zgłosiła się do gabinetu, aby wymienić korony na przednich zębach. Zostało przeprowadzone leczenie periodontologiczne, korekta wysokości dziąseł oraz nowe 4 estetyczne korony porcelanowe.

Przed
Po

Pani Barbara z Przemyśla

Pani Barbara zgłosiła się, ponieważ marzyła o nowym uśmiechu. U pacjentki wykonano wygodny most porcelanowy mocowany na stałe na 4 implantach. Pacjentka wyszła z gabinetu z pięknym uśmiechem. 

Przed
Po

Pani Bożena z Jarosławia

Pani Bożena zgłosiła się ze złamaną mleczną prawą trójką. Pacjentka nie zdecydowała się na leczenia ortodontyczne. Złamany ząb został usunięty oraz zastąpiony implantem. Po wybielaniu zębów na implancie wykonano koronę porcelanową. Poza tym kształt prawej stałej trójki został zmieniony za pomocą kompozytu tak, aby bardziej przypominała dwójkę. 

Przed
Po

Pani Iwona z Rzeszowa

Pani Iwona zgłosiła się do gabinetu z lewą jedynką. Ze względu na stopień zniszczenia zęba został on usunięty i zastąpiony implantem stomatologicznym, na którym została wykonana estetyczna korona porcelanowa.

Przed
Po

Pani Beata ze Stalowej Woli

Pani Beata zgłosiła się do naszego gabinetu z powodu żółtego odcienia swoich zębów i zamaskowania diastemy między jedynkami. Doktor Olimpia Olejarka zaproponowała wykonanie 8 licówek na przednie zęby, dzięki czemu diastema została zakryta a zęby uzyskały jasny odcień.

 
Przed
Po

Pan Kamil z Jarosławia

Pan Kamil zgłosił się do gabinetu, ponieważ marzył o białych, równych zębach a przede wszystkim zdrowych. Aby zrealizować to marzenie dr Olimpia Olejarka wykonała w górnym i dolnym łuku mosty i korony porcelanowe o wysokiej estetyce, które pozwoliły osiągnąć tak spektakularną metamorfozę. Nasz Pacjent wyszedł z gabinetu w pełni szczęśliwy i bardzo wdzięczny za tak ogromną zmianę.

 
Przed
Po

Pani Kinga z Tarnowa

Pani Kinga marzyła o jasnych i równych zębach. Efekt ten uzyskaliśmy wykonując 10 licówek pełnoceramicznych. Szczęśliwa Pacjentka może teraz swobodnie się uśmiechać.  

Przed
Po

Pani Magda z Jarosławia

Pani Magda zgłosiła się do gabinetu, aby poprawić kształt zębów po leczeniu ortodontycznym. Wykonano odbudowę kompozytową 6 górnych zębów tzw. bonding (Injection Flow Technique), która pięknie poprawiła proporcję i kształt przednich zębów pacjentki. 

Przed
Po

Pan Tomasz z Przemyśla

Pan Tomasz zgłosił się z problemem nieestetycznej korony na lewej jedynce, którą chciał wymienić. Dr Olimpia zaproponowała wykonanie nowej korony oraz 5 licówek pełnoceramimcznych, które rozjaśniły kolor i wyrównały kształt zębów, co pozytywnie wpłynęło na uśmiech Pacjenta.

Przed
Po

Pani Anetta z Częstochowy

Pani Anetta odwiedziła nasz gabinet, ponieważ chciała odmienić swój uśmiech. Wspólnie postanowiliśmy wykorzystać w tym celu licówki. Zastosowanie dziesięciu wysokiej jakości licówek pozwoliło uzyskać efekt estetyczny, który całkowicie spełnił oczekiwania Pani Anetty.

Przed
Po

Pani Klaudia z Jarosławia

Pani Klaudia zgłosiła się do nas, ponieważ nie podobał się jej kolor zębów oraz widoczne wypełnienia. Zaproponowaliśmy wybielanie oraz leczenie zębów. Zęby zostały wybielone za pomocą nakładek wybielających, natomiast odznaczające się wypełnienia zostały wymienione na nowe estetyczne w jaśniejszym kolorze. Pani Klaudia jest w pełni zadowolona z efektu leczenia.

Przed
Po

Pan Piotr z Pruchnika

Pan Piotr z Pruchnika przeszedł długą drogę do wymarzonego uśmiechu. Pierwszym krokiem w planie leczenia było wyleczenie próchnicy i leczenie ortodontyczne. W kolejnym etapie zostało wykonane leczenie implantologiczne – odbudowa brakujących zębów, którą wykonał dr Łukasz Olejarka. Po odpowiednim czasie nadszedł wyczekany przez Pacjenta moment na leczenie protetyczne, które wykonała dr Olimpia Olejarka. Pacjent zdecydował się na dwadzieścia dwie licówki i korony na własnych zębach oraz trzy korony na implantach

Pan Piotr zdradził nam, że nie żałuje zainwestowanych pieniędzy. Praca została wykonana perfekcyjnie. Czuje się bardzo pewny siebie i częściej się uśmiecha. My gratulujemy wytrwałości i determinacji w dążeniu do wymarzonego uśmiechu.

 
 
Przed
Po

Pan Stanisław z Jarosławia

Pan Stanisław zgłosił się do nas z problemem estetycznym. Dzielnie przeszedł całą drogę leczenia, by cieszyć się pięknymi zdrowym uśmiechem. W dolnym i górnym łuku została wykonana praca kombinowana – proteza szkieletowa na zatrzaskach i most porcelanowy na podbudowie metalowej. Pan Stanisław z efektu końcowego był zachwycony, zwłaszcza że praca w porównaniu z wcześniejszą okazała się bardziej komfortowa w użytkowaniu i wygodniejsza w mówieniu.

 

Przed
Po

Pani Sylwia z Przemyśla

 

Pacjentka zgłosiła się do naszego gabinetu, ponieważ nie była zadowolona ze swojego uśmiechu. Przebarwienia i nierówny kształt zębów powodowały u niej dyskomfort i stały się silną motywacją do podjęcia leczenia. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami Pacjentki dr Olimpia Olejarka zaproponowała wykonanie koron porcelanowych na cyrkonie na górne jedynki oraz cztery licówki porcelanowe. Pacjentka jest w pełni zadowolona z nowego uśmiechu, a my szczęśliwi, że mogliśmy spełnić kolejne marzenie.

 

Przed
Po

Pani Sandra z Jarosławia

Pani Sandra zgłosiła się do nas, ponieważ chciała zmienić kolor i kształt zębów. U Pacjentki wykonaliśmy wybielanie nakładkowe oraz bonding ośmiu górnych zębów. Nowy kształt zębów Pani Sandry nie jest przypadkowy, są one dopasowane do kształtu twarzy Pacjentki. W tym rozwiązaniu nie szlifujemy zębów, nie ingerujemy w ich tkanki. Efekt uzyskujemy szybko podczas dwóch wizyt, dlatego Pacjenci tak uwielbiają ten zabieg.

 
Przed
Po

Pani Magdalena z Rzeszowa

Pani Magdalena chciała założyć licówki, ponieważ nie była zadowolona z wyglądu i koloru swoich zębów. Doktor Olimpia Olejarka podjęła wyzwanie dotyczące poprawy estetyki, zakładając dwadzieścia licówek porcelanowych i jedną koronę o bardzo jasnym odcieniu, o którym marzyła Pacjentka. Kolor pozwolił uzyskać oczekiwany przez Panią Magdalenę rezultat.

Przemiana dodała Pacjentce większej pewności siebie i podkreśliła piękno jej twarzy.

 
Przed
Po

Pani Iwona z Muniny

Pani Iwona zgłosiła się do dr Olimpii Olejarki w celu przemiany kształtu i koloru górnych przednich zębów. Ciągły kontakt z młodymi ludźmi w pracy sprawiał, że krępowała się uśmiechać.

Po zapoznaniu się z oczekiwaniami Pani Iwony i wykonaniu precyzyjnej diagnostyki dr Olimpia zaproponowała indywidualnie dopasowany do potrzeb Pacjentki most i pięć koron porcelanowych na cyrkonie. Pani Iwona jest zachwycona ostatecznym rezultatem swojego nowego uśmiechu. Co nas bardzo cieszy!

 
Przed
Po

Pan Daniel z Jarosławia

Pacjent usłyszał o naszym gabinecie od swoich przyjaciół i postanowił, że najwyższy czas zadbać o zdrowie i estetykę zębów. Pan Daniel ścierał zęby, w związku z tym została zaburzona wysokość między nimi. Na wizycie dr Olimpia Olejarka omówiła plan leczenia, który Pacjent zgodził się zrealizować, aby odzyskać piękny uśmiech. W górnej szczęce zostało wykonanych dwanaście koron porcelanowych na podbudowie metalowej, na dole został wykonany bonding i wypełnienia kompozytowe, tak aby zęby mogły odzyskać kształt, naturalny kolor i prawidłowe funkcje.

Pan Daniel zdradził nam, że teraz na nowo może szeroko się uśmiechać.

 

Przed
Po

Pan Bogdan z Jarosławia

Pan Bogdan jest naszym stałym Pacjentem. Po zakończeniu kompleksowego leczenia próchnicy razem z dr Olimpią Olejarką postanowił wymienić stary nieszczelny most protetyczny na nowy most porcelanowy na cyrkonie. Efekt leczenia całkowicie spełnił oczekiwania Pana Bogdana – odmienił jego uśmiech, wygląd i samopoczucie.

 

Przed
Po

Pani Barbara z Jodłówki

Pani Barbara zgłosiła się do naszego gabinetu aby zrealizować swoje marzenie o nowym, pięknym uśmiechu. Nieestetyczna korona na górnej jedynce odbierała jej pewność siebie przy ciągłej pracy z ludźmi. By osiągnąć wymarzony efekt wykonaliśmy siedem koron porcelanowych na cyrkonie oraz most, który miał za zadanie wzmocnić zęby oraz odbudować estetykę uśmiechu. Zostały wykonane naturalne i dopasowane do twarzy Pacjentki zęby.

 
Przed
Po

Pani Anna z Mirocina

Do doktor Olimpii Olejarki zgłosiła się przemiła Pacjentka, której marzeniem była zmiana wyglądu zębów. Pani Anna chciała mieć jaśniejsze, równe i piękne zęby. Nowe zęby zaprojektowaliśmy tak, aby pasowały do twarzy Pacjentki i podkreślały jej piękny uśmiech. Oprócz estetyki przywróciliśmy również funkcjonalność uzębienia, uzupełniając brakujące zęby w górnym łuku i nadając im odpowiedni kształt.

Przed
Po

Pani Barbara z Jarosławia 

Pani Barbara zgłosiła się do lek. stom. Olimpii Olejarki z powodu nieestetycznej i luźnej protezy oraz startych zębów. Po rozważeniu wszystkich możliwych opcji podjęliśmy decyzję o wykonaniu u Pacjentki pięknych koron i mostów porcelanowych na metalowej podbudowie oraz 2 protez uzupełniających brakujące zęby. Nasza pacjentka odzyskała nie tylko piękny i pełny uśmiech, ale również radość i optymizm, którymi zaraża wszystkich dookoła.

Przed
Po

Pani Agnieszka z Jarosławia 

Pani Agnieszka zgłosiła się do naszego gabinetu w celu leczenia i poprawy estetyki przednich zębów. Prawa jedynka musiała zostać usunięta. Dzięki nowoczesnym technologiom i aktualnej wiedzy lekarzy w naszym gabinecie utracony ząb został odtworzony za pomocą implantu i wygląda bardzo naturalnie. Po zaakceptowaniu przez Pacjentkę planu leczenia dr Łukasz Olejarka przeprowadził leczenie implantologiczne prawej jedynki. Kolejnym krokiem było leczenie protetyczne, które wykonała dr Olimpia Olejarka. Wykonaliśmy cztery korony porcelanowe na cyrkonie na dwójkach i lewej jedynce oraz jedną na implancie prawej jedynki. Dzięki naszej pracy Pacjentka uśmiecha się teraz szeroko i szczerze.


Przed
Po

Pani Katarzyna z Jarosławia

Pani Katarzyna zgłosiła się do nas, ponieważ chciała zmienić swój uśmiech, Marzyła o zębach, które będą równe i białe, ale będą wyglądać naturalnie. Doktor Olimpia po wykonaniu kompleksowej diagnostyki, przedstawiła rekomendowane możliwości leczenia. Pani Katarzyna zdecydowała się na wykonanie licówek porcelanowych, które są najbardziej estetycznym i trwałym rozwiązaniem. Zobaczcie jakie piękne efekty przyniosło leczenie.

Przed
Po

Pani Dorota z Jarosławia

Poniższe zdjęcia przedstawiają metamorfozę uzęnienia naszej przesympatycznej Pacjentki, Pani Doroty. Zawsze uwielbiała się uśmiechać i marzyła o ładnych zębach. Praca protetyczna została wykonana na wszystkich górnych i dolnych zębach przez lek. stom. Olimpię Olejarkę. Braki zębowe uzupełniono zaawansowanymi rekonstrukcjami, a pozostałym zębom naturalnym nadano nowy kształt oraz kolor za pomocą nowoczesnych materiałów. W odcinku przednim wykonano mosty porcelanowe na metalu, a w odcinkach bocznych ubytki odbudowała bardzo komfortowa stablina proteza, pozbawiona obniżających wygląd klamer. Tym sposobem uzyskaliśmy wspaniałą estetykę i stabliność zgryzu na wiele lat. Zaznaczmy, że nowy uśmiech współgrają z optymizmem oraz radosnym usposobieniem Pani Doroty.

Przed
Po

Pani Barbara z Jarosławia 

Pani Barbara chciała uporać się ze startymi i przeciążonymi zębami, co było wywołane chorobą okluzyjną. Aby odbudować uszkodzenia, przeprowadzliśmy leczenie przy pomocy koron oraz mostów porcelanowych na metalowej podbudowie, a także estetycznej bezklamrowej protezy. Zmiana wyglądu uzębienia Pacjentki jest zauważalna gołym okiem, a Pani Barbara nie wstydzi się już uśmiechać w towarzystwie!

Przed
Po

Pani Aneta z Łańcuta 

Poniżej prezentujemy przypadek kompleksowego leczenia. Do naszego gabinetu zgłosiła się młoda usmiechnięta Pacjentka, Pani Aneta. Pragnęła ona pozbyć się ciemnych wypełnień amalgamatowych pogarszających wygląd uzębienia. Dlatego też wykonaliśmy rekonstrukcję zniszczonych zębów za pomocą nowoczesnych i estetycznych materiałów światłoutwardzalnych. Efektem naszej pracy są piękne, gładkie oraz naturalnie wyglądające zęby. Wymienione czynności przeprowadził lek. stom. Łukasz Olejarka, który specjalizuje się w stomatologii zachowawczej. Dodatkową korzyścią jest fakt, że wypełnienia zostały założone przy izolacji koferdamem i w powiększeniu uzyskanemu dzięki mikroskopowi. Tym sposobem zabieg był przewidywalny, a jego efekty trwałe.

Przed
Po

Pani Luiza z Jarosławia

Zachęcamy do zapoznania się z kolejnym leczeniem protetycznym wykonanym przez lek. stom. Olimpię Olejarkę. Pani Luiza zgłosiła się z powodu krwawiącego zaczerwienionego dziąsła wokół starego mostu protetycznego. Ponieważ jego estetyka pozostawiała wiele do życzenia, wykonaliśmy całkowicie nowy most porcelanowy na cyrkonowej podbudowie. Szczęśliwa Pacjentka może się znowu swobodnie uśmiechać, a dodatkowo skończyły się jej problemy ze wspomnianym zaczerwienionym oraz krwawiącym dziąsłem.

Przed
Po

Pani Krystyna z Jarosławia

Pani Krystyna zgłosiła się do naszego gabinetu z problemem nieestetycznych złotych koron. Po przeprowadzonej konsultacji wraz z Pacjentką podjęliśmy decyzję o zastosowaniu koron porcelanowych na metalowej podbudowie oraz komfortowej bezklamrowej protezy, uzupełniającej brakujące zęby w odcinku bocznym. Zakończone leczenie przyniosło znakomite efekty, które w pełni zadowoliły Panią Krystynę i pozwalają jej wyrażać uśmiechem wszelkie emocje.

Przed
Po

Pani Katarzyna z Jarosławia

Do naszego gabinetu zgłosiła się Pani Katarzyna, od dawna marząca o olśniewającym białym uzębieniu. Lek. stom. Olimpia Olejarka po przeprowadzonej konsultacji zaproponowała Pacjentce wybielanie przy pomocy specjalnych nakładek. To bardzo bezpieczna metoda zapewniająca najlepsze efekty i odcień zębów. Po zakończonym procesie Pani Katarzyna dysponuje pięknym uśmiechem, którym wyraża wszelkie emocje.

Przed
Po

Pani Elżbieta z Laszek

Prezentujemy przypadek Pani Elżbiety, która nie była zadowolona ze swojego uśmiechu i chciała mieć piękne zdrowe zęby. Po konsultacji protetycznej u lek. stom. Olimpii Olejarki, Pacjentka zdecydowała się na kompleksowe leczenie. W jego trakcie zostały zastosowane estetyczne korony i mosty porcelanowe na cyrkonowej podbudowie oraz licówki nakładane metodą Flow Injection, czyli wstrzykiwanego płynnego kompozytu. Dzięki temu uśmiech stał się harmonijny, przywrócno również prawidłowy zgryz. Pani Elżbieta może teraz wygodnie jeść i swobodnie się uśmiechać.

Przed
Po

Pani Sylwia z Przemyśla

Do naszego gabinetu zgłosiła się Pani Sylwia, której marzeniem była zmiana kształtu i koloru jedynek przed swoim weselem. Ponieważ ślub jest piękną i niezapomnianą chwilą, warto podkreślić na zdjęciach własną urodę oraz uśmiech pięknym uzębieniem. Niewielka odmiana wspomnianych jedynek wystarczyła, żeby uśmiech stał się bardziej szczery, a nasza Pacjentka bardziej pewna siebie. Dla Pani Sylwii wykonaliśmy dwie korony pełnoceramiczne, znacząco poprawiające estetykę uśmiechu podczas tego ważnego dnia.

Przed
Po

Pani Barbara z Jarosławia

Pani Barbara borykała się z brakami zębowymi oraz wysuwającą górną jedynką, dlatego też zwróciła się do naszego gabinetu z prośbą o pomoc. Podczas konsultacji uznaliśmy, że najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie pięciu koron porcelanowych na podbudowie metalowej oraz bezklamrowej protezy, która uzupełnia brakujące zęby, przywracając jednocześnie komfort przeżuwania pokarmów. Ostateczne rezultaty zadowoliły Pacjentkę, oddając jej ponowną możliwość czerpania radości z jedzenia!

Przed
Po

Pan Wiesław z Łukawca

Kompleksowe przypadki to coś, co lubimy najbardziej. Poniżej prezentujemy przypadek Pana Wiesława, który zgłosił się do naszego gabinetu celem zmiany estetyki zębów przednich. U Pacjenta wszczepiono dwa implanty: w miejscu brakującej lewej czwórki oraz lewej dwójki, która została usunięta ze względu na duże uszkodzenia. Zaś zęby przednie odbudowano przy pomocy 4 koron porcelanowe na podbudowie cyrkonowej, dzięki czemu otrzymaliśmy piękne, białe uzębienie i harmonijny uśmiech.

Przed
Po

Pani Paulina ze Jarosławia

Prezentujemy metamorfozę uśmiechu Pani Pauliny, która chciała zmienić wygląd swoich przednich zębów. Czuła dyskomfort z powodu ich koloru oraz kształtu, przez co mało się uśmiechała i unikała szminek, aby nie podkreślać koloru zębów. Razem z Pacjentką podjęliśmy decyzję o wykonaniu 6 licówek porcelanowych, umożliwiających zmianę barwy, kształtu i długości uzębienia. Przeprowadzone leczeniu wykazało, że zmiana nie ogranicza się jedynie do uśmiechu – po metamorfozie wyglądu zębów Pani Paulina stała się bardziej radosna i pewna siebie, a nowe uzębieni podkreśliło jej piękne rysy twarzy. Po opuszczeniu gabinetu Pacjentka uznała, iż w końcu kupi czerwoną szminkę i uwydatni tym samym zęby, których wcześniej nie chciała pokazywać. Za część kliniczną terapii odpowiada lek. stom. Olimpia Olejarka.

Przed
Po

Pan Witold z Laszek

Do gabinetu Novadent zgłosił się Pacjent, który chciał odbudować starte zęby. Doktor Olimpia Olejarka podczas konsultacji protetycznej zaproponowała plan leczenia, według którego zęby zostały wydłużone oraz delikatnie rozjaśnione, tak aby wyglądały naturalnie. U Pacjenta zastosowano korony i mosty porcelanowo-metalowe. Przy okazji uzupełnione zostały brakujące górne i dolne zęby w odcinkach bocznych. Dzięki temu przywrócono prawidłową funkcję gryzienia. Obecność bocznych zębów jest niezbędna, aby praca była trwała, a Pacjent zachował swoje zęby jak najdłużej. Pani Witold zadowolony wyszedł z gabinetu z pełnym i nowym uśmiechem.

stomatolog Jarosław
Protezy zębów Jarosław
Efekty leczenia

Zobacz prawdziwe opinie naszych Pacjentów

Efekty leczenia
Novadent.
4.9
Based on 78 reviews
powered by Facebook
Beata Zalita
Beata Zalita
2024-06-14T14:53:14+0000
Bardzo miła obsługa i kompetentna Pani doktor. Wizyta przebiegła pomyślnie bez komplikacji
Witold Magierski
Witold Magierski
2024-06-13T09:26:07+0000
Polecam miła obsługa i pełen profesjonalizm 👍
Efekty leczenia
ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, a nasze recepcjonistki oddzwonią do Ciebie w celu doboru dogodnego terminu wizyty.

    dentyści jarosław

    bezpłatny poradnik ekspertów novadent

    Pobierz bezpłatny poradnik przygotowany przez naszych ekspertów, w którym znajdziesz najważniejsze informacje o tym na co należy zwrócić uwagę podejmując decyzję o wyborze dentysty dla siebie i swojej rodziny.