Dlaczego my?

Dlaczego my?

Wierzymy, że o sukcesie leczenia stomatologicznego decydują nie tylko umiejętności, doświadczenie czy nowoczesna technologia. Istnieje jeszcze jeden czynnik decydujący o trwałości i kunszcie osiąganych efektów – pasja. Naszą placówkę tworzą ludzie postrzegający niesienie Pacjentom pomocy właśnie jako pasję, a nie wyłącznie pracę. Eksperci Novadent dysponują ogromną biegłością oraz wiedzą wchodzącą w zakres różnych dziedzin stomatologii pozwalającymi im na podjęcie się każdego wyzwania, zaś poczucie życiowej misji pozwala na osiąganie wyśmienitych rezultatów.

Dlaczego warto postawić na Novadent?

Składając dobro swojego uśmiechu w ręce naszych ekspertów, możesz mieć pewność, że zostaniesz potraktowany w pełni kompleksowo. Potrzeby Pacjentów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, a proponowane przez nas metody leczenia oprócz zasadniczego rozwiązania uwzględniają jego możliwe alternatywy. W ten sposób cała terapia jest świetnie dopasowana zarówno do uwarunkowań zdrowotnych leczonej osoby, jak i jej możliwości finansowych. Doświadczeni dentyści pozwalają nam na podjęcie się walki z niemal każdym problemem komfortowo oraz skutecznie!

Leczenie bez bólu w Novadent

Eliminacja bólu to jeden z podstawowych warunków udanego leczenia stomatologicznego w naszym gabinecie. Jego spełnienie jest możliwe przede wszystkim dzięki obecności nowoczesnych środków znieczulających, które otrzymujemy dzięki współpracy z prawdziwymi gigantami branży stomatologicznej. Zaawansowanie stosowanych przez nas rozwiązań pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów, przy jednoczesnym uniknięciu stresu czy bolesnych odczuć odstraszających Pacjentów przed odwiedzaniem dentysty w przyszłości.

Rewelacyjną metodą walki z dentofobią (lękiem przed leczeniem stomatologicznym) jest innowacyjne, amerykańskie znieczulenie komputerowe. Ostatnimi czasy bije ono rekordy popularności, ze względu na zapewnianą wygodę wszelkich zabiegów. Jak wygląda jego zastosowanie? Specjalny mikroprocesor wbudowany w urządzenie cały czas kontroluje ciśnienie podawania substancji znieczulającej, przez co nie występuje nieprzyjemne wrażenie rozpierania tkanek czy ich odrętwienia. Pacjent ma możliwość swobodnej komunikacji z lekarzem podczas wszelkich czynności, a po zejściu z fotela dentystycznego może jeść i pić. Należy dorzucić kilka słów na temat samego aplikatora, który przypomina długopis lub „różdżkę”. Dzięki temu nie przywodzi na myśl negatywnych skojarzeń, zaś poprzez wytworzenie się płaszcza anemizacyjnego sam moment iniekcji jest bezbolesny.

Motywująca historia Pani Anetty o leczeniu w Novadent

Bezstresowe leczenie kanałowe przy pomocy mikroskopów!

Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat stomatologia uległa bardzo dynamicznemu rozwojowi, a pewne zabiegi jeszcze do niedawna pochłaniające znaczne ilości czasu i wywołujące sporo stresu poddały się całkowitej przemianie. Najbardziej wyraźnym przykładem jest leczenie kanałowe, o którym myśli wywoływały u Pacjentów często szczery niepokój. Jednakże daleko zakrojony postęp sprawił, iż pewne narzędzia wykorzystywane w innych dziedzinach życia zostały zaadaptowane przez dentystów. Szczególnie wyraźnym przykładem są mikroskopy stomatologiczne, zapewniające stomatologom 25-krotne przybliżenie pola zabiegowego. Za jego pośrednictwem lekarz jest w stanie precyzyjnie odnaleźć oraz oczyścić wszystkie kanały zębowe, co podnosi skuteczność „kanałówki” do 95%. Warto wspomnieć, że nie wymaga ona obecnie kłopotliwego zatruwania zęba, zaś jej przebieg może się ograniczyć do jednego dnia!

 

Oczywiście leczenie kanałowe nie jest jedyną czynnością, podczas której mikroskopy stomatologiczne mają swój udział. Nierzadko używamy ich podczas diagnostyki, gdyż pozwalają one na odnalezienie ognisk próchnicy czy mikropęknięć zębów niedostrzegalnych podczas standardowego przeglądu jamy ustnej. Ponadto te dobroczynne urządzenia wykorzystywane są przy licznych zabiegach protetycznych, zachowawczych, a nawet chirurgicznych.

Periodontologia Jarosław
ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, a nasze recepcjonistki oddzwonią do Ciebie w celu doboru dogodnego terminu wizyty.

  Gruntowna diagnostyka

  Pierwszym krokiem każdego postępowania leczniczego w Novadent jest wykonanie rzetelnej diagnostyki, dającej pełen wgląd w uwarunkowania anatomiczne Pacjenta, a także wszelkie informacje na temat samego problemu. Tak skrupulatne podejście jest możliwe dzięki nowoczesnym urządzeniom pozwalającym komfortowo oraz bezpiecznie przeanalizować strukturę jamy ustnej Pacjenta – są to m.in. aparatura RTG czy tomograf komputerowy, dające szczegółowy obraz tkanek kostnych twarzoczaszki leczonej osoby. Wyniki badań z kolei stanowią materiał do sporządzenia odpowiedniego planu leczenia, minimalizującego ryzyko wystąpienia niepożądanych powikłań i usprawniające komunikację między dentystą a Pacjentem.

  Innowacyjne implanty zębowe oraz rekonstrukcje protetyczne

  Implanty zębowe są w tej chwili najskuteczniejszą metodą odbudowy braków zębowych, bez względu na ich zasięg. Te małe „śrubki” wykonane z neutralnych dla organizmu materiałów są wszczepiane w miejsca po utraconych korzeniach zębowych, których funkcje mają przejąć. Można bardzo swobodnie dopasowywać ich konieczną ilość, przez co nie stanowi problemu rekonstrukcja pojedynczych luk (korony protetyczne), liczniejszych (mosty protetyczne) czy bezzębia (protezy). W gabinecie Novadent przeprowadzamy leczenie za pomocą wszystkich możliwych prac protetycznych, tworzonych z wysokiej jakości porcelany oraz równie efektywnego cyrkonu. Warto zaznaczyć, że implanty stanowią jedynie podstawę do przytwierdzenia prac protetycznych imitujących naturalne uzębienie. Ze względu na ich wykonanie ze wspomnianych wcześniej materiałów odznaczają się one znakomitą wytrzymałością i estetyką, łudząco podobną do stałych zębów.

  Co możesz teraz zrobić?

  Gabinet Novadent w Jarosławiu zawsze podchodzi do potrzeb swoich Pacjentów kompleksowo oraz z dbałością o zachowanie najwyższych światowych standardów. Jeśli Ty lub Twoi bliscy borykacie się z jakimkolwiek problemem stomatologicznym, skontaktujcie się z nami! Doświadczeni eksperci i nowoczesna technologia w połączeniu z niezłomną determinacją z pewnością pozwolą rozwiązać kłopot! Na wizytę możesz umówić się, dzwoniąc pod numer 734 767 987 lub wypełniając formularz.

  most protetyczny Jarosław
  dentyści jarosław

  bezpłatny poradnik ekspertów novadent

  Pobierz bezpłatny poradnik przygotowany przez naszych ekspertów, w którym znajdziesz najważniejsze informacje o tym na co należy zwrócić uwagę podejmując decyzję o wyborze dentysty dla siebie i swojej rodziny.

  0
  Założonych implantów
  0
  Lat doświadczenia
  0
  Wyleczonych pacjentów

  Zobacz prawdziwe opinie naszych Pacjentów

  Dlaczego my?
  Novadent.
  4.9
  Based on 77 reviews
  powered by Facebook
  Ada Jędrejko
  Ada Jędrejko
  2024-05-09T10:24:59+0000
  Wspaniala atmosfera i ogromny profesjonalizm personelu. Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i posiada niesamowite... doświadczenie. Jej skromność i ogromne zaangażowanie w pracę z pacjentem czynią ten gabinet wyjątkowym. Z całego serca POLECAM .read more
  Adrianna Magryś
  Adrianna Magryś
  2024-05-06T22:13:04+0000
  Serdecznie polecam! Jestem zachwycona indywidualnym podejściem, pełnym życzliwości i zrozumienia. Rzeczowe wyjaśnienie... wszelkich zagadnień i tematów sprawiły, że czułam się w tym gabinecie bardzo komfortowo od samego początku. Jestem pod wrażeniem niesamowitego profesjonalizmu Pani dr Olimpi i Pana dr Łukasza. Cudowny zespół profesjonalistów. Panie asystentki, higienistki i niezwykle uprzejma Pani Asia z recepcji, wspaniałe kobiety. Dziękuję Pani dr Olimpii za piękny i wymarzony uśmiech!read more
  Dlaczego my?
  stomatolog Jarosław
  Protezy zębów Jarosław
  Dlaczego my?