fbpx

Diagnostyka

a88a0292 7 Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów

Jednym z najważniejszych etapów leczenia jest prawidłowo wykonana diagnostyka. Przeprowadzenie odpowiednich badań pozwala dokładnie i precyzyjnie ocenić stan zdrowia jamy ustnej. Ekspert otrzymuje w ten sposób wszelkie niezbędne informacje, na podstawie których przygotowuje pełny plan leczenia. W ten sposób cała terapia staje się nie tylko niezwykle przewidywalna, ale również skuteczna. Dlatego w Novadent postanowiliśmy zorganizować prywatne centrum diagnostyczne, które zostało wyposażone w innowacyjne i w pełni bezpieczne urządzenia. Dzięki temu wszelkie niezbędne badania możesz wykonać w jednym miejscu, tym samym oszczędzając swój cenny czas.

RTG punktowe

RTG punktowe to urządzenie, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie precyzyjnego obrazu budowy anatomicznej zęba. Jest to nieoceniona pomoc dla lekarza przed podjęciem leczenia kanałowego, ponieważ ekspert może właściwie ocenić stan zdrowia zęba. Jak się okazuje, właśnie dzięki temu badaniu możliwe jest uzyskanie ponad 95% skuteczności przy wykonywaniu zabiegów endodontycznych. RTG punktowe znajduje również zastosowanie przy diagnostyce zmian próchnicowych, które są niewidoczne w trakcie standardowej kontroli uzębienia. W ten sposób można podjąć odpowiednie leczenie w optymalnym czasie. Warto pamiętać, że RTG punktowe bywa wykorzystywane przed przeprowadzeniem zabiegu usunięcia zęba, ograniczając tym samym ryzyko wystąpienia nieprzewidzianych komplikacji. 

RTG panoramiczne

Za pomocą tego urządzenia wykonywane jest zdjęcie uzębienia, żuchwy, szczęki, zatok szczękowych oraz stawów skroniowo-żuchwowych. W ten sposób lekarz uzyskuje niezbędne informacje o stanie zdrowia całej jamy ustnej, co jest kluczowe dla powodzenia terapii. Prawidłowe ocenienie indywidualnych warunków anatomicznych pozwala dokładnie zaplanować leczenie. Niejednokrotnie umożliwia także wykrycie wczesnych zmian próchnicowych oraz stanów zapalnych w jamie ustnej.

Tomografia komputerowa

W naszej klinice stomatologicznej leczenie implantologiczne kończy się sukcesem w niemal 100% przypadków. Źródłem sukcesu są nie tylko ogromne umiejętności naszych lekarzy i zastosowanych w trakcie zabiegów rozwiązań, ale również wykonywane na początku terapii badanie z użyciem tomografii komputerowej. Właśnie w ten sposób możliwe jest uzyskanie trójwymiarowego obrazu całej jamy ustnej. Na tej podstawie lekarz może ocenić warunki kostne, co jest niezwykle istotne dla powodzenia zabiegu polegającego na wszczepieniu implantu. Użycie tomografii komputerowej bywa również konieczne przy trudniejszych przypadkach związanych z leczeniem kanałowym lub usuwaniem zębów mądrości.

Umów się na wizytę!

W Novadent zorganizowaliśmy prywatne centrum diagnostyczne, co jest ogromnym udogodnieniem dla lekarzy, którzy w bardzo krótkim czasie otrzymują wszystkie niezbędne informacje o stanie zdrowia jamy ustnej. Nasi eksperci bez większych przeszkód będą mogli precyzyjnie zaplanować całe leczenie, tym samym uzyskując przewidywalne efekty. Co ważne, możliwość wykonania wszystkich badań na miejscu pozwoli Ci zaoszczędzić Twój cenny czas. Na wizytę możesz umówić się, dzwoniąc pod numer 16 300 03 07 lub wypełniając formularz.

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, a nasze recepcjonistki oddzwonią do Ciebie w celu doboru dogodnego terminu wizyty.

  dentyści jarosław

  bezpłatny poradnik ekspertów novadent

  Pobierz bezpłatny poradnik przygotowany przez naszych ekspertów, w którym znajdziesz najważniejsze informacje o tym na co należy zwrócić uwagę podejmując decyzję o wyborze dentysty dla siebie i swojej rodziny.

  0
  Założonych implantów
  0
  Lat doświadczenia
  0
  Wyleczonych pacjentów

  Zobacz prawdziwe opinie naszych Pacjentów

  Zrzut ekranu 2019 12 02 o 17.25.13 Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów
  Olimpia Olejarka - ZnanyLekarz.pl
  logo facebook Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów
  Novadent.
  4.8
  Based on 50 reviews
  powered by Facebook
  Krystyna Chomiak-Krzywonos
  Krystyna Chomiak-Krzywonos
  2022-02-03T11:27:54+0000
  Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o usługi stomatologiczne. W tym gabinecie wykonwyalam wiele zabiegów, zarówno... hirurgicznych jak i protetycznych. Bardzo dobry sprzęt, wszelkie potrzebne badania są wykonywane na miejscu. Cały proces leczenia jest dokladnie omówiony i wyceniony także nie spotka was żadna przykra niespodzianka:) Klient traktowany jest wyjatkowo i stawiany zawsze na pierwszym miejscu. Rewelacyjny kontakt zarówno z lekarzami jak i recepcją. Polecam.read more
  Katarzyna Kaszuba
  Katarzyna Kaszuba
  2021-12-27T15:14:44+0000
  Pełen profesjonalizm, 100% zaufania, nowoczesny sprzęt i bardzo miła obsługa😘 Rewelacyjne i skuteczne efekty wykonanych... usług! Ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta☺️ Polecam wszystkim😉read more
  Zrzut ekranu 2019 12 02 o 17.25.23 e1575305733282 Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów

  Novadent. Gabinet stomatologiczny Olimpia i Łukasz Olejarka IconNovadent. Gabinet stomatologiczny Olimpia i Łukasz Olejarka

  Kraszewskiego 29/2, Jarosław

  4,8 46 reviews

  Dodaj opinię

  A88A0280 5 Prywatny stomatolog Jarosław | kompleksowe leczenie zębów | Implanty zębów
  stomatolog jarosław
  gabinet dentystyczny w jarosławiu