Łukasz Olejarka

lek. stom. Łukasz Olejarka

Zajmuje się:  implanty, chirurgia, endodoncja

W 2012 r. ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu. Od 2014 roku należę do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. W 2018 roku ukończyłem intensywny cykl szkoleń „Curriculum Implantologiczne DSI” przygotowujących do zawodu implantologa.

 

W pracy zajmuję się leczeniem kanałowym pod mikroskopem, chirurgią i implantologią. Wszystkie zabiegi wykonuję precyzyjnie i komfortowo dla Pacjentów.

 

Jestem miłośnikiem nowych technologii w stomatologii. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc kilka razy do roku w różnych szkoleniach i konferencjach.

 

Poza pracą lubię gotować, piec ciasta i wykonywać przetwory owocowe. W wolnej chwili chodzę na siłownię, biegam i gram w tenisa.


Zobacz certyfikaty naszego eksperta

Łukasz Olejarka
ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ!

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, a nasze recepcjonistki oddzwonią do Ciebie w celu doboru dogodnego terminu wizyty.

  Przeczytaj porady naszego eksperta

  stomatolog Jarosław
  Protezy zębów Jarosław
  Łukasz Olejarka
  dentyści jarosław

  bezpłatny poradnik ekspertów novadent

  Pobierz bezpłatny poradnik przygotowany przez naszych ekspertów, w którym znajdziesz najważniejsze informacje o tym na co należy zwrócić uwagę podejmując decyzję o wyborze dentysty dla siebie i swojej rodziny.

  0
  Założonych implantów
  0
  Lat doświadczenia
  0
  Wyleczonych pacjentów